DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ


Posiadamy w sprzedaży domy w zabudowie szeregowej w atrakcyjnych cenach. Domy zostały zaprojektowane jako jednorodzinne z jednym lokalem. Nasze domy mają duże możliwości adaptacji. Nasi Klienci mogą zmienić układ pomieszczeń dostosowując je do własnych potrzeb. Wejście na piętro może zostać przeniesione do wiatrołapu lub można też dodać drugie drzwi wejściowe dla piętra. Budynki posiadają ściany oddylatowane od sąsiadów, dzięki czemu, bardzo niewiele dźwięków przedostaje się z jednego domu do drugiego. Konstrukcja budynku opiera się na ścianach Porotherm 18,8 cm oraz słupach żelbetowych. Strop nad parterem oraz schody również zostały wykonane z żelbetu, który ma bardzo dobre parametry izolacji akustycznej. Do izolacji ścian zewnętrznych stosujemy styropian o grubości 16 cm. Dach zostanie zaizolowany termicznie i akustycznie wełną mineralną o grubości 30 cm. W oknach elewacyjnych stosujemy pakiety trzyszybowe. Nad piętrem znajduje się poddasze nieużytkowe. W wersji standardowej wejście na poddasze możliwe będzie za pomocą schodków strychowych chowanych za klapą w suficie. Istnieje możliwość adaptacji poddasza na cele mieszkaniowe. Po dodaniu schodów drewnianych, wygłuszeniu podłogi, dodaniu ścian działowych instalacji i wykończeniu pomieszczeń tynkami kartonowo – gipsowymi, można uzyskać od jednego do trzech  dodatkowych pokoi. 

 

 

BUDYNEK nr 1


Budynek nr 1 w układzie narożnym (typ A) to nasz najmniejszy segment – brak garażu rekompensuje z nawiązką największa działka – 659 m2. Parter i piętro to razem 118 m2 powierzchni użytkowej wewnętrznej. Na poddaszu po adaptacji uzyskać możemy dodatkowe 29 m2 powierzchni użytkowej.

* Istnieje możliwość podziału budynku na dwa odrębne lokale mieszkalne z oddzielnymi wejściami.

 

  SEGMENT 1 (typ A – skrajny/narożny)      DOM 147 m2     DZIAŁKA 659 m2     REZERWACJA

 

BUDYNEK nr 2

Budynek nr 2 w układzie narożnym (typ B) to nasz największy segment. Posadowiony został na działce o powierzchni 333 m2 o bardzo praktycznym układzie. Garaż z pomieszczeniem gospodarczym mają powierzchnię 20 m2. Część mieszkalna na parterze i piętrze to razem 120 m2 powierzchni użytkowej wewnętrznej. Na poddaszu po adaptacji uzyskać możemy dodatkowe 50 m2 powierzchni użytkowej.

* Istnieje możliwość podziału budynku na dwa odrębne lokale mieszkalne z oddzielnymi wejściami.

 

  SEGMENT 2 (typ B – skrajny/narożny)      DOM 190 m2     DZIAŁKA 333 m2    WOLNE

 

BUDYNEK nr 3, 5, 7, 9

Budynek nr 3, 5, 7, 9 w układzie równoległym (typ CP i CL) stoją na działkach o powierzchni 335 m2. Prostokątne ogródki z tyłu domów mają od 143 do 152 m2 powierzchni. Segmenty te posiadają garaże o powierzchni 18 m2 i dodatkowe miejsca na podjeździe. Część mieszkalna na parterze i piętrze to razem 118 m2 powierzchni użytkowej wewnętrznej. Na poddaszu po adaptacji uzyskać możemy dodatkowe 31 m2 powierzchni użytkowej. Przykładem adaptacji na parterze jest zmiana otwartej jadalni na pokój, przez postawienie ścianki z drzwiami.

* Istnieje możliwość podziału każdego z budynków na dwa odrębne lokale mieszkalne z oddzielnymi wejściami.

 

  SEGMENT 3 (typ CL – środkowy)              DOM 165 m2     DZIAŁKA 335 m2    WOLNE

  SEGMENT 5 (typ CL – środkowy)              DOM 165 m2     DZIAŁKA 335 m2    WOLNE

  SEGMENT 7 (typ CP2 – środkowy)            DOM 154 m2     DZIAŁKA 335 m2    WOLNE

  SEGMENT 9 (typ CP2 – środkowy)            DOM 154 m2     DZIAŁKA 335 m2    WOLNE

 

BUDYNEK nr 4, 6, 8


Budynek nr 4, 6, 8 w układzie równoległym (typ CP i CL) stoją na działkach o powierzchni 335 m2. Prostokątne ogródki z tyłu domów mają od 143 do 152 m2 powierzchni. Segmenty te posiadają garaże o powierzchni 18 m2 i dodatkowe miejsca na podjeździe. Część mieszkalna na parterze i piętrze to razem 107 m2 powierzchni użytkowej wewnętrznej. Na poddaszu po adaptacji uzyskać możemy dodatkowe 31 m2 powierzchni użytkowej. Przykładem adaptacji na parterze jest zmiana otwartej jadalni na pokój, przez postawienie ścianki z drzwiami.

* Istnieje możliwość podziału każdego z budynków na dwa odrębne lokale mieszkalne z oddzielnymi wejściami.

 

  SEGMENT 4 (typ CP – środkowy)              DOM 147 m2     DZIAŁKA 335 m2    WOLNE

  SEGMENT 6 (typ CP – środkowy)              DOM 165 m2     DZIAŁKA 335 m2    WOLNE

  SEGMENT 8 (typ CL2 – środkowy)            DOM 154 m2     DZIAŁKA 335 m2    WOLNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAN OSIEDLA